Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie odpuszczają rządowi i kierowcom. Dziś znów blokady dróg

Utworzony przez dołgwird, 10 lutego 2015 r. o 08:36
  • piszecie zeby  pojechali do Warszawy i pojechali bedzie ciekawiej  na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NIE NIE dla dyktatu rolników i blokowania dróg drogowych!!! Dołączam się do innych na tym forum i protestu przeciwko rolnikom na drogach krajowych. Nie będę kupować lokalnych produktów, niczego ze Spomleku, Sokołowa, lokalnych spółdzielni, Zakładów Mięsnych Łuków, Melkovity i innych firm, szczególnie wschodnich. Będę specjalnie szukać zagranicznych produktów.   Skoro rolnicy utrudniają mi pracę i zabierają pieniądze, to też trochę odbiję! Zaorać trzeba cały Wschód Polski, skoro nic się tu nie opłaca.   Zachęcam innych do bojkotu lokalnych firm. Może to one wtedy wpłyną na bezprawne decyzje rolników.
 a kupuj sobie te chinskie plastyki zycze smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  • piszecie zeby  pojechali do Warszawy i pojechali bedzie ciekawiej  na drogach
 
  teraz ''słoiki ''się odezwą a wpiątek pojadą do mamy,teściowej,cioci po jajka,mleko i kawałek schabiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz sobie mnie obrażać. Protestujcie u pośredników waszych produktów a nie na drogach. Mam nadzieję, że wszyscy dostaniecie solidnie wysokie mandaty za utrudnianie życia innym.
Bu,ha,ha,ha mandaty ? wysokie ?  tylko teoretycznie bo tak naprawdę,komuchy ,tuskojeby boją się drugiego Majdanu w Warszawce !!  niech tylko POdskoczą !!!  dostaną za rolników,górników za SMOLEŃSK,ogólnie za całokształt.raz sierpem a raz młotem,kosy na sztorc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnicy tez placa podatki,ursus za 100 tys to mozna obrobic 10-20 ha. ale z takiego gospodarstwa nie mozna  sie utrzymac .
10 20 ha to i c330 można obrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 20 ha to i c330 można obrobić
to powodzenia ta c-330
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tak bardzo chcecie drugiego Majdanu, to jedźcie i organizujcie go na Ukrainie, bo w Polsce wa się nie uda. Wszyscy którzy piszą o drugim Majdanie są albo nie wiedzą co piszą i mówią, albo są psychicznie chorzy. Polaków chcecie zabijać? Chcecie wojny w państwie? Jedźcie na wschód, takich jak wy przyjmą z otwartymi rękami. Idioci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno o tym wiecie. Od dziecka mieszkam na wsi.. i żyliśmy z gospodarki bo mój pra dziadek żył dziadek a teraz tata.. i prawda jest taka że nic sie nie opłaca teraz na gospodarce ciągle trzeba dokładać ! Panstwo zrójnowało nam zycie ! i rozpada sie rodzina.. i łatwo wam tak powiedzieć'' jak sie nie opłaca to nie miej gospodarki '' pomieszkajcie na wsi a zrozumiecie to jest ludzi cały świat. A to państwo to sami kłamcy i wyłudzacze !!! Jestem za rolnikami !! A jak będzie trzeba to sama przyłącze się do strajku !! Nie potrzebujemy takiego rządu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfałszowali wybory a teraz mówi, że naród ich wybrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję chamom z ciągnikami za zablokowanie drogi do Lublina. jadąc z dzieckiem do szpitala ledwie zdążyliśmy na czas, pomimo wyjazdu z bardzo dużym zapasaem czasu. Super się słucha płaczu dziecka. pewnie mieszkańcy małych miejscowości rozjeżdżanych przez tiry też będą wam wdzięczni. państwo bezprawia - normalnie powinni wasze ciągniki zepchnąć do rowu, załosny to kraj, co pozwala by uprzywilejowana grupa społeczna utrudniała życie milionom ludzi i narażała ich zdrowie oraz życie skazując na objazdy, drogami nie przygotowanymi do takiego ruchu. wstyd mi za te państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję chamom z ciągnikami za zablokowanie drogi do Lublina. jadąc z dzieckiem do szpitala ledwie zdążyliśmy na czas, pomimo wyjazdu z bardzo dużym zapasaem czasu. Super się słucha płaczu dziecka. pewnie mieszkańcy małych miejscowości rozjeżdżanych przez tiry też będą wam wdzięczni. państwo bezprawia - normalnie powinni wasze ciągniki zepchnąć do rowu, załosny to kraj, co pozwala by uprzywilejowana grupa społeczna utrudniała życie milionom ludzi i narażała ich zdrowie oraz życie skazując na objazdy, drogami nie przygotowanymi do takiego ruchu. wstyd mi za te państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam obejrzeć fotorelacje z opłatka PSL-owskiego w Białej i w Lublinie i hasło przewodnie tej impry "idziemy po władzę". Ci sami którzy tam robili "tłum" dzisiaj płaczą. Proponuję hasło na blokady: Czemuś biedny, boś głupi. Czemuś głupi, boś biedny. Baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tak bardzo chcecie drugiego Majdanu, to jedźcie i organizujcie go na Ukrainie, bo w Polsce wa się nie uda. Wszyscy którzy piszą o drugim Majdanie są albo nie wiedzą co piszą i mówią, albo są psychicznie chorzy. Polaków chcecie zabijać? Chcecie wojny w państwie? Jedźcie na wschód, takich jak wy przyjmą z otwartymi rękami. Idioci....
Nie Polaków IDIOTO  !!!  tylko wrogi Polakom rząd,który pajacu działa,i robi wszystko przeciwko swojemu narodowi,raz sierpem a raz młotem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję chamom z ciągnikami za zablokowanie drogi do Lublina. jadąc z dzieckiem do szpitala ledwie zdążyliśmy na czas, pomimo wyjazdu z bardzo dużym zapasaem czasu. Super się słucha płaczu dziecka. pewnie mieszkańcy małych miejscowości rozjeżdżanych przez tiry też będą wam wdzięczni. państwo bezprawia - normalnie powinni wasze ciągniki zepchnąć do rowu, załosny to kraj, co pozwala by uprzywilejowana grupa społeczna utrudniała życie milionom ludzi i narażała ich zdrowie oraz życie skazując na objazdy, drogami nie przygotowanymi do takiego ruchu. wstyd mi za te państwo.
Jeżeli tak bardzo Ci wsytd to możesz zamieszkać np. w Wielkiej Brytanii,albo na Majorce.Twój dziadek a może ojciec nie jest przypadkiem takim chamem ze wsi?Jak będziesz następnym razem jechała nie zapomnij im pomacać.Mieszkam w miejscowości w której łatwo jest ominąć blokadę,ale jakoś nie narzekam na tysiące tirów i rozjeżdżone drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Polaków IDIOTO  !!!  tylko wrogi Polakom rząd,który pajacu działa,i robi wszystko przeciwko swojemu narodowi,raz sierpem a raz młotem !!!!
Jeszcze długo tak będzie jak tym krajem będzie rządził komuch,żyd,konfident czy jakaś inna Qurwa czerwona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Pracuje na etacie i w porównaniu do miasta na wsi zyje sie biednie i ten kto choć kilka dni przepracował zetelnie na wsi nie bedzie pisał takich oszczerstw na rolników , są grupo która najwiecej straciła na zakazie importu do rosji , na wschodzie jak padnie przemysł rolniczy , chyba jedyny jaki tu istnieje nie bedzie kompletnie gdzie znaleźć pracy. Trzeba sobie uzmyslowić że to wszystko jest powiązane. A co do dzików np. w powiecie biaskim dochodzi  już do tego że strach jest wejsc do lasu ,na grzyby czy cokolwiek bo można być zatakowanym przez dziki w tym roku dwa razy sie na nie natknołem i tylko chyba cudem nic mi sie nie stało. A przez 20 lat wczesniej nikt nie myslał o takim niebezpieczenstwie w lesie. Ale nie ma sie co dziwić skoro mysliwi zamiast  zadbać zeby dziki żywiły sie naturalnie wożą im do lasu kukurydzę. przez co słabsze osobniki przezywają i lochy zamiast dojżewać do rozrodu 2 lata posiadają juz młode po roku. Wiec mysle ze trzeba sie wybrać na wieś dla tych co wygłaszają opinie powyżęj poznać realia i dopiero wtedy wypowiadać sie na tematy o których nie ma sie pojecia. Pozdrawiam !
Kiedyś dzikiej zwierzyny było wiele więcej i zaden bamber nie szczekał. Za duzo w dupach psy maja . Blokada drog publicznych?! Z jakiej racji pytam burak utrudnia mi zycie , dojazd do pracy czy szkoly?!!! Zeby kupic sobie kolejnego John deera z grube setki tys zl? Nie podoba sie kur..a to do fabryki skur..ny!!!!!!!!!!! Bedzie lzej !!! Proboszczowi co niedziela nie 100 na tace tylko 1 zl. Brudasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś dzikiej zwierzyny było wiele więcej i zaden bamber nie szczekał. Za duzo w dupach psy maja . Blokada drog publicznych?! Z jakiej racji pytam burak utrudnia mi zycie , dojazd do pracy czy szkoly?!!! Zeby kupic sobie kolejnego John deera z grube setki tys zl? Nie podoba sie kur..a to do fabryki skur..ny!!!!!!!!!!! Bedzie lzej !!! Proboszczowi co niedziela nie 100 na tace tylko 1 zl. Brudasy.
Do jakiej,do jakich bucu fabryk ??? nie istnieje pajacu już nic !!! komuch,żyd i te obecne Qurwy POlityczne zniszczyły,przejadły,rozkradły już wszystko,nasza ojczyzna istnieje tylko  " teoretycznie " i lepiej pajacu uwierz w to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś dzikiej zwierzyny było wiele więcej i zaden bamber nie szczekał. Za duzo w dupach psy maja . Blokada drog publicznych?! Z jakiej racji pytam burak utrudnia mi zycie , dojazd do pracy czy szkoly?!!! Zeby kupic sobie kolejnego John deera z grube setki tys zl? Nie podoba sie kur..a to do fabryki skur..ny!!!!!!!!!!! Bedzie lzej !!! Proboszczowi co niedziela nie 100 na tace tylko 1 zl. Brudasy.
JUDE ?  coś tak,ty komunistyczna świnio do tacy się przypi erdolił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jakiej,do jakich bucu fabryk ??? nie istnieje pajacu już nic !!! komuch,żyd i te obecne Qurwy POlityczne zniszczyły,przejadły,rozkradły już wszystko,nasza ojczyzna istnieje tylko  " teoretycznie " i lepiej pajacu uwierz w to.
A gdzie robisz pajacu ? Rozje***e jest wszystko to jasne wierze w to. A teraz do koryta dopier..ja sie rolnicy  pobrali krechy na rozwoj gospodarstwa a rozj..ali sie jak bogacze smigaja mietkami mieszkaja w willach i w dupach ciagle malo . Znam takich wielu. Ty w to uwierz bo taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ?  coś tak,ty komunistyczna świnio do tacy się przypi erdolił ?
A ty czarnemu pewnie bryki polerujesz na zachrystii. Złotowy i tyle . Komunistyczna?!!! A ty pedofil jak reszta batmanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...